DPS_tlo

Dom Pomocy Społecznej Nr 3

BRAK ZDJĘCIA GŁÓWNEGO

Czasami nasze prośby odnoszą skutek - na nasz apel o nadsyłanie własnych materiałów odpowiedział pan Marek Fetter (prywatny E-Mail ) z Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Paradnej w Łodzi. No i dzięki temu jest darmowa prezentacja na naszej stronie.

Placówka sąsiaduje z kolosem, czyli Centrum Zdrowia Matki Polki, a co za tym idzie położona jest na obrzeżach Łodzi. Zapewnia opiekę medyczną oraz całodobowe świadczenia opiekuńczo - terapeutyczne. Mieszkańcy rozwijają swoje zainteresowania plastyczne, muzyczne i techniczne z pomocą instruktorów terapii. Oprócz tego prowadzone są ćwiczenia rehabilitacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb i mozliwości mieszkańców.

 

Świetlica słuzy do organizacji okolicznościowych imprez z udziałem mieszkańców i zaprzyjaźnionych innych dps-ów. Dom zapewnia też organizację wyjazdów turystyczno - wypoczynkowych. Ostatnio stworzono też mini-kawiarnię, w której mieszkańcy mają możliwość organizowania w kameralnym gronie małych bankietów okolicznościowych (imieniny, urodziny itp.).

 Dom uczestniczy w imprezach regionalnych ( i nie tylko) - w styczniu 2001 zaprezentował się na przeglądzie kolęd i pastorałek przy ulicy Spadkowej...
Za informacje dziękujemy i gratulujemy dobrego początku naszej współpracy!

 

 

 

Nowe informacje - kwiecień 2001

Paradna, bo tak się skrótowo mówi o tej placówce w regionie łódzkim, przygotowuje się do swojej najważniejszej imprezy. Już 29.05.2001 odbędzie się "Majówka na Paradnej". Ma to być niejako firmowa impreza tego domu. Piszemy o niej więcej...

Tymczasem w kwietniu radość większości pracowników wzbudzał właśnie zakupiony komputer. I pomysleć, że narzucone przez ZUS wymagania, mogą się na coś przydać. Podobnie zresztą jest w wielu placówkach. By móc wywiązać się z zaleceń związanych z programem "Płatnik" należy mieć i komputer, i połączenie z internetem. I Paradna już to ma. Niestety, przy jednym stanowisku komputerowym nie ma szans na jakieś szersze wykorzystanie sprzętu. Ustawa o danych osobowych powoduje, ze dział księgowości jak lew strzeże dostępu do zakładowych tajemnic.

Paradna przesyła wszystkim z DPS Forum serdeczne życzenia wielkanocne (za co dzięki).

Mieszkańcy i terapeuci domu biorą w maju czynny udział także w imprezie "Uwolnić motyla". Paradna jest tu jednym ze współorganizatorów.

Nowe informacje - grudzień 2001

Nasz informator z Domu Pomocy przy ulicy Paradnej w Łodzi nadesłał kolejne zdjęcia :

"Są to zdjęcia naszych mieszkańców wykonane podczas prac w terapii zajęciowej, podczas występów zespołu trzech zintegrowanych Domów Pomocy Społecznej ( Kosynierów Gdyńskich, Podgórna, Paradna ) w łódzkiej hali sportowej, z ostatniej wigilii oraz zdjęcia z pobytu naszych mieszkańców na wczasach w Świnoujściu".

Ilość wolnych miejsc: 0


Adres:

ul. Paradna 36

93-345 Łódź

woj: łódzkie, powiat: Łódź


Kontakt:

mail: 3dps@just.uml.lodz.pl

www: www.3dpslodz.pl

tel. (42) 645 70 55

fax: (42) 645 79 71


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry