DPS_tlo

Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

BRAK ZDJĘCIA GŁÓWNEGO

Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie może pochwalić się ponad 100 letnią historią istnienia. Tradycje założyciela kontynuują do dziś pracujące w naszym Domu Siostry Albertynki. Dom przeznaczony jest dla 192 osób – kobiet i mężczyzn. Przebywają w nim osoby wymagające całodobowej opieki i pomocy z uwagi na: starszy wiek, zły stan zdrowia, niepełnosprawność ruchową i sensoryczną.

Dom posiada pokoje mieszkalne jedno i wieloosobowe, oraz komfortowe pokoje dziennego pobytu, gdzie Mieszkańcy spędzają wolny czas czytając prasę, książki, oglądając TV. Ponadto Dom wyposażony jest w gabinety zabiegowe, kaplicę, dwie sale rehabilitacyjne, i dużą, przestrzenną świetlico – jadalnię , gdzie nie tylko można zjeść wspaniały posiłek, ale także miło sympatycznie i aktywnie spędzić czas z terapią zajęciową

Dom świadczy szeroką gamę usług skierowanych ku poprawie komfortu i wysokiej jakości życia jego Mieszkańców. Seniorzy otoczeni są życzliwą opieką, mają szanse żyć szczęśliwie, bezpiecznie, realizując swoje zainteresowania, talenty i pasje.

Wysoko wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, by Mieszkańcom Domu żyło się dobrze, w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, pełnej ciepła i życzliwości.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.dps.okay.pl

Internetowy adres e-mail naszego Domu: dpstarnow@dps.okay.pl

Ilość wolnych miejsc: 9


Adres:

ul. Szpitalna 53

33-100 Tarnów

woj: małopolskie, powiat: Tarnów


Kontakt:

mail: dpstarnow@dps.okay.pl

www: dps.okay.pl

tel. 14-688-86-67

fax: 14-688-86-66


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry