DPS_tlo

Dom Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach z filią w Kukawkach

BRAK ZDJĘCIA GŁÓWNEGO

Dom Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach Gmina Mordy funkcjonuje od 1999 roku, prowadzony jest przez Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera i realizuje zadanie zlecone Powiatu Siedleckiego. 

To pierwsza w Polsce całodobowa placówka podejmująca opiekę nad chorymi na Alzheimera i pokrewnymi chorobami otępiennymi oraz przewlekle psychicznie chorych.

Dom Pomocy Społecznej w Ptaszkach Gmina Mordy dysponuje 26 miejscami, a filia w Kukawkach Gmina Przesmyki 27 miejscami. 

Przyjmuje pensjonariuszy z terenu całej Polski. Wpisany jest do rejestru domów pomocy społecznej prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego. 

Posiada wykwalifikowaną kadrę pielęgniarską, opiekuńczą, terapeutyczną, rehabilitacyjną, która co dzień dba o dobre samopoczucie, rozwój i zdrowie naszych mieszkańców. Podopieczni są również objęci opieką pedagoga i psychologa.

Ilość wolnych miejsc: 0


Adres:

ul. Ptaszki 6a

Ptaszki

08-140 Mordy

woj: mazowieckie, powiat: siedlecki


Kontakt:

mail: dpsptaszki@op.pl

www: https://www.alzheimer.org.pl/

tel. 504 091 599, 504-220-068,

fax:


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry