DPS_tlo

SENIOR APARTMENTS

BRAK ZDJĘCIA GŁÓWNEGO

         Nasz dom spokojnej starości jest miejscem, w którym poglądy religijne czy polityczne nie powinny odgrywać żadnej roli. Dla nas liczą się ludzie i atmosfera, dlatego otaczamy każdego mieszkańca szacunkiem i spełniamy najwyższe standardy obsługi. Spokojne centrum dla seniorów znajduje się w budynku o łącznej powierzchni użytkowej 4000 m2. Oferujemy zakwaterowanie w dużych, przestronnych i przytulnych pokojach. Nasze pokoje są w pełni przystosowane do wysokich standardów, zarówno dla osób, które nie mają problemów z poruszaniem się, jak i dla tych, którzy ze względu na stan zdrowia muszą poruszać się na wózku inwalidzkim. Budynek posiada między innymi własną kuchnię, bazę z pełnym wyposażeniem oraz własne miejsce parkingowe. Budynek otoczony jest lasem, który daje mieszkańcom niezwykle piękny widok z ich okien.

Posiadamy sprzęt rehabilitacyjny i hydroterapeutyczny. Można korzystać z sali gimnastycznej, sauny czy też kriokomory (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem).

           Liczba pokoi w obiekcie: 70, w tym liczba łóżek 100. W naszym domu znajdują się pokoje jedno- i dwuosobowe o różnej wielkości. Dla bardziej wymagających mieszkańców mamy mieszkania pokojowe apartamentowe. Nasza oferta – jakie są zalety mieszkania w naszym domu?

- pokoje o wysokim standardzie (możliwość dopasowania pokoju wedle własnego gustu lub potrzeb),

- wspólna restauracja, 

- wyspecjalizowany personel pielęgniarski i opiekuńczy,

- dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego (m.in: Studio fitness, gabinety masażu i wiele innych),

- sauna parowa, sauna sucha, komora kriogeniczna,

- nasze menu oferuje dania zarówno z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i potrawy z całego świata. Kuchnia polska, jak również dania z całego świata. Dieta konsultowana jest z lekarzem specjalistą,

- zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne,

- bezpłatny internet w całym obiekcie,

- miejsce kontemplacji religijnej oraz medytacji,

- TV w każdym pokoju,

- pralnia,

- duży i przestronny teren połączony z sąsiednim lasem, bardzo dobrze nadający się do odpoczynku i rekreacji,

- nasi pensjonariusze mogą u nas zaprojektować i uprawiać swój własny ogródek oraz realizować się plastycznie, kulinarnie, rekreacyjnie,

- garaż (bezpłatny dla mieszkańców i ich gości),

- dla mieszkańców, na życzenie, zorganizowane wycieczki autokarowe poza miasto od wiosny do jesieni,

            Nasza oferta dostosowana jest do zróżnicowanych oczekiwań naszych mieszkańców, dlatego ceny za pokoje ustalamy osobiście z zainteresowanymi w rozmowie telefonicznej.

Ilość wolnych miejsc: 100


Adres:

ul. Wojska Polskiego 10

Zebrzydowice

43-410 Zebrzydowice

woj: śląskie, powiat: cieszyński


Kontakt:

mail: biuro@cudownyporanek.pl

www: cudownyporanek.pl

tel. +48 516 297 048

fax:


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry