DPS_tlo

"Tęczowy Dom" Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek

BRAK ZDJĘCIA GŁÓWNEGO

Dom Pomocy Społecznej dla 110 chłopców z niepełnosprawnością intelektualną. Dom przyjmuje dzieci w wieku od 0 do 12 roku życia.

Dom o wysokim standardzie usług opiekuńczych (bardzo estetyczne, 1 do 4 osobowe pokoje mieszkalne, każdy z łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, liczne sale do zajęć i gabinety rehabilitacyjne, kryty basen, sala gimnastyczna, rozległy, dobrze wyposażony plac zabaw, park i kryta ujeżdżalnia do hipoterapii.

Dom kładzie duży nacisk na intensywną, wieloprofilową rehabilitację dzieci: terapię psychologiczno-pedagogiczną, logopedyczną, sensoryczną, fizjoterapię, hipoterapię, terapię zajęciową i aktywizację zawodową najstarszych mieszkańców.

Wszystkie dzieci w wieku szkolnym korzystają z edukacji w bardzo nowoczesnej Szkole Podstawowej Specjalnej i Gimnazjum Specjalnym funkcjonujących w kompleksie budynków "Tęczowego Domu".

Ilość wolnych miejsc:
brak danych


Adres:

ul. Kilińskiego 2

19-300 Ełk

woj: warmińsko-mazurskie, powiat: ełcki


Kontakt:

mail: tdom@eol.pl

www: teczowydom.elk.pl

tel. 087 610 20 39

fax: 087 621 34 74


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry