DPS_tlo

Dom Pomocy Społecznej Fundacja Osób Społecznie Aktywnych FOSA

BRAK ZDJĘCIA GŁÓWNEGO

Od 2013 r. w wyniku zleconego przez Starostwo Powiatowe w Zgierzu zadania publicznego pod tytułem "Prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu dla 130 mężczyzn niepełnosprawnych intelektualnie" prace nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki przejęła Fundacja Osób Społecznie Aktywnych F.O.S.A.

Wszystkie działania prowadzone w naszej placówce mają na celu stworzenie i utrzymanie dobrych warunków bytowych dla mieszkańców Domu oraz stworzenie atmosfery rodzinnej. Odbywa się to poprzez zatrudnianie wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, który gwarantuje sumienność i uczciwość w realizacji obowiązków i zadań wynikających z opieki nad osobami niepełnosprawnymi.

Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu zapewnia Mieszkańcom całodobową opiekę oraz zaspokojenie niezbędnych potrzeb bytowych, opiekuńczych i społecznych w formach i zakresie wynikających z indywidualnych potrzeb na poziomie obowiązującego standardu.

Uważamy, że życie w instytucji wcale nie powinno być nudne i szare, a może być pełne barw. Wszystko zależy od otoczenia, profesjonalnej opieki oraz stanu psychicznego mieszkańca, dlatego w Domu Pomocy w Rąbieniu staramy się stworzyć jak najlepsze warunki. Staramy się pokazać naszym mieszkańcom radosne strony życia, umiejętnie wspierać ich duchowo i zachęcać do udziału w zajęciach terapeutycznych, wycieczkach krajoznawczych, piknikach czy zabawach okolicznościowych.

Zapraszamy gorąco do naszego Domu, mając nadzieję , że poszerzycie Państwo grono przyjaciół naszego Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu.

 

Ilość wolnych miejsc: 4


Adres:

Rąbień AB 59

95-070 Aleksandrów Łódzki

woj: łódzkie, powiat: zgierski


Kontakt:

mail: fundacjafosa@wp.pl

www: fosa.org.pl

tel. (042) 712 19 80, (042) 712 19 96


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry