DPS_tlo

Dom Pomocy Społecznej

ZDJĘCIE GŁÓWNE PLACÓWKI

 Dom Pomocy Społecznej w Gorlicach przy ul. Sienkiewicza 30 funkcjonuje od 1969 r., jest przeznaczony dla osób w podeszłym wieku i dysponuje 86 miejscami w jednoosobowych i dwuosobowych pokojach wyposażonych w balkony. Przy niektórych pokojach znajdują się łazienki, w pozostałych przypadkach do dyspozycji są łazienki ogólnodostępne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

  Dom usytuowany jest na obrzeżach miasta, w pobliżu pięknego parku miejskiego, jednocześnie blisko szpitala, przychodni specjalistycznych i obiektu handlowego.

  Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, wyposażony jest w windy i podjazd. Pokoje mieszkańców są wyposażone w instalacje przyzywowo – alarmową oraz przeciwpożarową. W celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa i spokoju otoczenie obiektu jest monitorowane. Dom posiada samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

 

Ilość wolnych miejsc: 0


Adres:

ul. Sienkiewicza 30

38-300 Gorlice

woj: małopolskie, powiat: gorlicki


Kontakt:

mail: sekretariat@dpsgorlice.pl

www: www.dpsgorlice.pl

tel. (18) 352 67 08, (18) 352 66 02


Zadaj pytanie:

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest jednostka, do której kierowane jest zapytanie.

Administrator strony DPS.PL (firma ARISCO Sp. z o.o. biuro: al. Kościuszki 134, 90-451 Łódź, z siedzibą przy ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź ) w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych przesyłanych za pomocą powyższego formularza, jak również nie przekazuje ani nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

strzałka do góry